Szanowni Państwo, mamy przyjemność przekazać Państwu model wsparcia przedsiębiorczości w całym kraju, który opiera się na dziesięciu filarach współpracy z biznesem i jest prowadzony w ramach konsorcjum pomiędzy przedsiębiorstwami i instytucjami otoczenia biznesu w Polsce.

 

W Czym możesz wybrać?

 

I. Akademia Rozwoju

 • Akademia Rozwoju powstała jako platforma internetowa, która miała za zadanie ułatwić użytkownikom wyszukanie i wybranie dla siebie wartościowych szkoleń i kursów na szybko rosnącym rynku rozwojowo – edukacyjnym. Jednak w momencie zmian i transformacji na rynku pracy i w gospodarce, z jaką mamy do czynienia, postanowiliśmy zmienić model biznesowy, skupiając się na tym, aby dostarczyć naszym kolegom i koleżankom narzędzie, które będzie odpowiednie w czasach tak dynamicznie zmieniającego się świata.

 • Platforma online, na której możesz tworzyć i sprzedawać swoje kursy i szkolenia w formule e-learning. Zbierając nasze doświadczenia, postanowiliśmy rozbudować model biznesowy tak, aby każdy jego użytkownik zyskał coś dla siebie. Akademia wyposażona została w możliwości, jakich nie ma żadna inna instytucja, sprosta zarówno niskim kosztom wejścia, jak i potrzebie budowania sieci rozwoju i współpracy.

 

II. Shopik24.pl

 • Idea Shopik24.pl jest skierowana do małych sklepów, gdzie nazwa Shopik24 jest składową trzech elementów, Shop (sklep), 24 (czynne 24 godz. / dobę), ik (mały, lokalny)W obecnej przestrzeni gospodarczej podmioty, które do tej pory konkurowały ze sobą, muszą nauczyć się korzystać ze współpracy i wykorzystywać szanse na rozwój.

 • Dostrzegliśmy, iż wielu przedsiębiorców, którzy prowadzili małe sklepy oraz wielu rolników, którzy do tej pory sprzedawali swoje produkty stacjonarnie, z chęcią rozpoczęliby swoją przygodę dostarczania swych produktów drogą online, co mogłoby nie tylko zwiększyć ich sprzedaż lub w dobie kryzysu i restrykcji uratować ich biznes, ale nawet wejść na całkowicie inny poziom relacji ze swoimi i potencjalnymi klientami.

 

III. Online z Ekspertem

 • We współpracy z koszalińską firmą szkoleniową BMP, widząc potrzebę wsparcia mentalnego i eksperckiego, zebraliśmy grono fachowców w swoich dziedzinach, gotowych dzielić się swoją wiedzą w celu wsparcia i ratowania sytuacji naszych przedsiębiorców i ich biznesów. Możesz liczyć na bezpłatne konsultację online w wybranym temacie, który uważasz, że może być kluczowy w twojej sytuacji. 

 

IV. Szkolenia z Dotacją

 • Zgadzamy się z powszechną opinią, że największym zasobem firmy są jej pracownicy. Żeby dobrze wykorzystać ich potencjał, musimy stale podnosić ich umiejętności i w sposób przemyślany inwestować w ich rozwój. Firma BMP i Partnerzy przeprowadzi u Ciebie audyt potrzeb szkoleniowych. Dowiesz się o swojej firmie, jakich szkoleń i które kompetencje w Twoim zespole powinny być rozwijane, aby osiągnąć lepsze rezultaty.

 • Wybierz z ponad 100 tematów szkoleń prowadzonych przez ekspertów w swoich dziedzinach. Szkolenia dla kadry managerskiej, szkolenia HR, szkolenia sprzedażowe, szkolenia rozwojowe i motywacyjne, szkolenia administracyjno – biurowe. Szkolenia dofinansowane są przez trzech operatorów i umożliwiają zwrot od 80 do 100% inwestycji w szkolenia.  

 

V. Finansowanie 

 • W związku z ogólnoświatowym zastojem gospodarczym, wprowadzono szereg ograniczeń i restrykcji wpływających na funkcjonowania przedsiębiorców, ich zdolności zarobkowe, a w konsekwencji na płynność finansową i bieżące zdolności płatnicze. Mając powyższe na uwadze został opracowany dla WAS nowy produkt finansowy – Pożyczka Płynnościowa – 2.84%
 • Finansowanie bieżących potrzeb w zakresie kapitału obrotowego, związanych z prowadzoną działalnością gospodarczą. Maksymalny okres spłaty pożyczki –5 lat (60 miesięcy) Przedsiębiorca ma prawo do 6-miesięcznej karencji w spłacie kapitału pożyczki lub w spłacie kapitału i odsetek, od dnia jej przyznania, przy założeniu, że nie wydłuży ona maksymalnego okresu spłaty.

 

VI. Branżowe Klastry Polskie

 • Umożliwia grupowanie się przedsiębiorstw w klastrach branżowych, by wzmocnić potencjał branży i móc występować międzynarodowo w dedykowanych konsorcjach, wspólnie pozyskiwać fundusze i tworzyć sieci zamówień materiałów i towarów, a dzięki temu być bardziej konkurencyjnym na rynku.
 • Oprócz powyższego klastry jako elementy polityki społecznej, za pośrednictwem Krajowego Instytutu Rozwoju Gospodarki mają możliwość wywierać wpływ na przepisy prawa, mają także zapewniony instrument związany z realizacją tzw. Sądów Arbitrażowych, bez udziału władzy sądowniczej w kraju.  

 

VII. Centra Życia

 • Wszyscy mamy ogromne szczęście żyć w niezwykłych czasach. Świat zmienia się na naszych oczach, budząc się do Życia. Każdego dnia możemy korzystać z nowych możliwości jakie daje nam Nowa Rzeczywistość. Jedną ze zmian jaką możemy obserwować jest wzrost świadomości osób żyjących w naszym otoczeniu, jednak te zmiany dotyczą całego świata. Niestety nie wszyscy mają równe szanse na dostępu do wiedzy i narzędzi, które umożliwiłyby im rozwój, wzrost i samodzielnie podejmowanie decyzji o własnym Życiu.
   

VIII. Eco Szczecin

 • Za pośrednictwem programu chcemy podwyższać świadomość mieszkańców z możliwości, które oferują lokalne firmy, instytucje otoczenia biznesu i uczelnie, a także wspierać w pozyskiwaniu środków finansowych przeznaczonych z funduszy krajowych i europejskich na te cele.
 • W zależności od obszaru, podmioty biorące udział w programie, będą miały zapewnione miejsce w lokalnych bazach firm, z możliwością publikowania ofert swoich produktów i usług. Program ma charakter ogólnokrajowy i zapraszamy do współpracy wszystkie instytucje, które swoim potencjałem, wiedzą i doświadczeniem, będą mogły wspierać lokalne inicjatywy, lokalnych producentów, lokalne sieci sprzedaży.

 

IX. Coaching Innowacji

 • Coaching innowacji to komplementarne narzędzie zaplanowane w ramach projektu ELMAR, w odpowiedzi na potrzeby przedsiębiorców, którzy zamierzają aktywnie inwestować w innowacje oraz prace badawczo-rozwojowe. Celem wsparcia jest poprowadzenie przedsiębiorców w procesie określenia i wdrożenia usługi lub rozwoju produktu w obszarze mobilności elektrycznej jednostek pływających.Coaching innowacji (technologii) kierujemy do przedsiębiorców działających w obszarze mobilności elektrycznej jednostek pływających.

 

Pobierz pełną OFERTĘ

 

W trakcie Przygotowań 

 

I. Forum Narodu

 • Forum Narodu – portal i forum dla grup społecznych i zawodowych, które będą miały możliwość proponowania zmian w gospodarce i trendach społecznych dla Polski

II. Centrum Dotacji

 • Centrum Dotacji – portal na którym znajdziesz najnowsze i najkorzystniejsze formy finansowania twojego biznesu

III. Centrum Terapii

 • Centrum Terapii – portal na którym znajdziesz możliwości współpracy grup psychologów i trenerów, działających wspólnie dla zdrowia naszych obywateli

IV. Liga Sponsorów

 • Liga Sponsorów – Portal zrzeszający sponsorów akcji społecznych i programów dla mieszkańców i przedsiębiorstw

V. Portal Szkoleń

Portal Szkoleń – Portal pomagający wyszukać dostępne szkolenia nie tylko w wersji online ale i warsztaty indoor dla twojej firmy

 

 

Członkowie Akceleratora Przedsiębiorczości

 • Krajowym Instytutem Rozwoju Gospodarki
 • BMP sp. z o.o.
 • Research and Development Centre ltd
 • European Learning Academy
 • CDIR sp. z o.o.
 • ITC sp. o.o.