Posted on: 1 maja, 2020 Posted by: admin Comments: 0

Akcelerator Przedsiębiorczości

Obserwując i analizując sytuację gospodarczą w Polsce i na Świecie, mamy świadomość zagrożeń płynących z dzisiejszej sytuacji. Jako trenerzy biznesu współpracujący od lat z firmami, będąc jednocześnie  przedsiębiorcami, postanowiliśmy wykorzystać wieloletnie doświadczenie, wiedzę i  narzędzia , aby wpierać odbudowę i transformację gospodarczą naszego kraju.

Współpracując z naszymi klientami zyskaliśmy  przekonanie, że w świetle rozwiązań antykryzysowych rządu, tylko integralność sektora przedsiębiorstw i wspólna odpowiedzialność zagwarantuje stabilność gospodarczą kraju. Nowa rzeczywistość wymusza na firmach zmiany w sposobie zarządzania, zmiany struktury przedsiębiorstwa, kierowania swoich produktów i usług na inne rynki, oraz budowanie nowych sieci i powiązań., opartych na lokalnej współpracy i nowych kanałach dystrybucji,

Mając na uwadze pracowników tych firm i ich rodziny, postanowiliśmy dołożyć wszelkich starań, aby nie tylko wzmocnić pozycje pracodawców ale i przekazać w ich ręce nowe możliwości rozwoju i ekspansji. Zapraszając do współpracy naszych zaufanych partnerów biznesowych, wspólnymi siłami stworzyliśmy rozwiązania, które mogą okazać się niezwykle skuteczne i pomocne dla firm i przedsiębiorców, które widzą potrzebę zmian i rozwoju.

Utożsamiając się z niezadowoleniem przedsiębiorców z rozwiązań proponowanych w Tarczy Antykryzysowej, postanowiliśmy iż nasze rozważania cechować będzie ich skuteczność, prostota i szerokie spektrum działania. Dlatego zainicjowaliśmy powstanie Akceleratora Przedsiębiorczości, który łączy w sobie  różne formy współpracy od bezpłatnych konsultacji z ekspertami, przez wygodne formy nauki i zdobywania wiedzy, po nowoczesne narzędzia do nawiązywania długoletnich i wartościowych współpracy.

Małe firmy zmagają się ze zbytem swoich produktów i pozyskaniem klientów, a w społeczeństwie wzrasta potrzeba korzystania z usługi i produktów lokalnych firm. Do tej pory obie strony nie korzystały w pełni z możliwości, które daje im lokalna współpraca czy nowoczesne narzędzia. Stąd pomysł aby dostarczyć proste i intuicyjne rozwiązania, umożliwiające płynne wejście w sprzedaż internetową z pełnym wsparciem  i zapleczem technicznym, edukacyjnym i marketingowym, aby umacniać pozycje lokalnych firm w konkurujących z dużymi sieciami.

Zauważyliśmy również potrzebę pozyskania bezpiecznych form dodatkowego finansowania, oraz chęć korzystania z nowoczesnych rozwiązań marketingowych i budowania silnych marek i pozycji na rynku. Jako Akcelerator Przedsiębiorczości chcemy dostarczyć kompleksowe rozwiązania dla każdej formy i rodzaju biznesu w Polsce, nie tylko tych firm które dotknął lub sparaliżował obecny kryzys ale również nowo powstałych przedsiębiorstw, które chcą się rozwijać i zdobywać nowe rynki zbytu dla swoich produktów i usług lokalnie, regionalnie, branżowo i międzynarodowo.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Pobierz pełny PDF