Posted on: 2 maja, 2020 Posted by: admin Comments: 0

Akademia Rozwoju

 

To projekt skierowany od uczących się dla uczących się, od trenerów dla trenerów, od przedsiębiorców dla przedsiębiorców.

 

Akademia Rozwoju powstała jako platforma internetowa, która miała za zadanie ułatwić użytkownikom wyszukanie i wybranie dla siebie wartościowych szkoleń i kursów na szybko rosnącym rynku rozwojowo – edukacyjnym. Jednak w momencie zmian i transformacji na rynku pracy i w gospodarce, z jaką mamy do czynienia, postanowiliśmy zmienić model biznesowy, skupiając się na tym, aby dostarczyć naszym kolegom i koleżankom narzędzie, które będzie odpowiednie w czasach tak dynamicznie zmieniającego się świata.

 

Tak powstała Akademia Rozwoju – platforma online, na której możesz tworzyć i sprzedawać swoje kursy i szkolenia w formule e-learning. Zbierając nasze doświadczenia, postanowiliśmy rozbudować model biznesowy tak, aby każdy jego użytkownik zyskał coś dla siebie. Akademia wyposażona została w możliwości, jakich nie ma żadna inna instytucja, sprosta zarówno niskim kosztom wejścia, jak i potrzebie budowania sieci rozwoju i współpracy.

 

Stworzona na każdą kieszeń, nawet osób, które przeżywają w tym momencie trudności lub widzą obawy w związku z dalszym funkcjonowaniem swojej działalności.Jeśli nie posiadasz żadnego doświadczenia, przygotowaliśmy dla Ciebie pełne wsparcie merytoryczne i techniczne, czyli jak od Zera, stworzyć i co najważniejsze zarobić na swojej wiedzy i kompetencjach. Jednak nie przestaliśmy na tym. Elastyczność narzędzi trafia do niemal każdej grupy odbiorców.

 

Akademia zbudowana jest w oparciu o system wzajemnie wspierających się kanałów dystrybucji. Większość naszych narzędzi jest najbardziej wypozycjonowana pod względem szkoleń, rozwoju i innowacji. A silna struktura i głęboko przemyślany model biznesowy, zarabia dla wszystkich użytkowników i gwarantuje bezpieczeństwo finansowe.

 

Cały system powstał dzięki systematycznej pracy, ponieważ od 10 lat powstają komponenty, które dziś złożyły się na powstanie jednej platformy, oraz intuicji podpowiadającej, w którym kierunku zmierzała polityka Google. Dodatkowym plusem jest otoczenie instytucjonalne, które doskonale pracuje w tym systemie wraz z partnerami. Realizując kolejne pomysły, krok po kroku wdrażamy nowe rozwiązania i wsparcie dla naszych partnerów i osób z nami współpracujących.

 

Akademia Rozwoju to nie tylko platforma edukacyjna do sprzedaży kursów online, ale i wiele innych możliwości ich wsparcia. W obecnym czasie, który wymaga największych wyzwań stawianych polskiej przedsiębiorczości, na której opiera się cała gospodarka, na której opiera się zatrudnienie i przepływ finansowy gwarantujący każdemu bezpieczeństwo. Jesteśmy dumni, że właśnie teraz możemy we współpracy z innymi dołożyć naszą wyraźną cegiełkę w ratowaniu Polski.

 

Nowy Świat daje Nowe Możliwości.

 

Akademia rozwoju to:

Odpowiedź na zmieniającą się rzeczywistość edukacyjno – biznesową. Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom rynku szkoleniowo – edukacyjnego w Polsce, postanowiliśmy stworzyć miejsce do współdzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniem w wersji online. Jednak to nie wszystko.

 

Rozwój Osobisty

Pierwszym krokiem jest wzrost i rozwój Siebie. Dlatego w Akademii postawiliśmy na takie kategorie jak Ciało i Zdrowie, Związki i Relacje, Umysł i Dusza, Bezpieczeństwo i Finanse, Pasja   i Rozrywka. Więc jeśli poszukujesz wiedzy lub chcesz się nią podzielić w wybranej przez Ciebie przestrzeni, zapraszamy.

 

Rozwój Zawodowy

Żyjemy w niezwykle interesującym czasie, gdzie zmiany na polu zawodowym sięgną praktycznie każdego. Zadbaliśmy o to, aby ułatwić Ci poszukiwania nowych kompetencji, dzieląc rozwój zawodowy na kategorie:  Kariera, Zmiana, Motywacja, Kompetencje Miękkie               i Twarde, Kwalifikacje zawodowe, Kierunki Przyszłości.

 

Rozwój Biznesu

Biznes w Polsce przechodzi trudny okres. Kryzys gospodarczy dotknie większości z nas, przedsiębiorców na pewno. Chcąc wspierać rodzimy biznes, wchodzimy w takie przestrzenie jak: Psychologia Biznesu, Sprzedaż i Negocjacje, Marketing i Komunikacja Zarządzanie Kapitałem, Zarządzanie Zespołem i Przywództwo.

 

Social media

Sam portal to jedno, dodatkowo zarządzamy ponad 30 kanałami dostępu do nowych klientów w postaci stron takich jak np. Warszawski Postal Szkoleń czy Szczeciński Postal Szkoleń na platformie Facebook, Podobne strony przygotowane są dla większości dużych miast w Polsce. Strony służą do publikowania wartościowych treści edukacyjnych, artykułów jak również do dzielenia się informacjami o nowych  kursach  oraz budują społeczność wokół Akademii Rozwoju. Całość administrowana jest przez zespół doświadczonych specjalistów od marketingu, social media i public releasions.

 

Współpraca

Robimy wszystko, aby ułatwić Ci rozpoczęcie współpracy. Przygotowaliśmy 4 propozycję wśród których każdy może znaleźć Coś dla Siebie. Niezależnie która kategoria jest Ci bliższa – zacznij dzielić się tym co potrafisz z tymi, którzy właśnie tego poszukują.

 

Ambasador Akademii

Ambasador Akademii, przygotowany został z myślą o tych, którzy nie mają możliwości tworzenia własnych kursów i szkoleń online. Funkcja Ambasadora daje Ci możliwość sprzedaży i dystrybucji kursów i szkoleń znajdujących się w bazie Akademii Rozwoju.

Ambasador Akademii to propozycja dla każdego, kto chce stworzyć dodatkowe źródło dochodu, wspierając nas i naszych partnerów w dotarciu do nowych klientów.

 

Trener Współpracujący

Trener Współpracujący to propozycja dla każdego początkującego trenera, szkoleniowca czy freelancera, który chce rozpocząć budowanie swojej marki i pozycji na rynku wraz z Akademią Rozwoju.

Więc jeśli chcesz  stworzyć dodatkowe źródło dochodu, wspierając nas i naszych partnerów, rozpocznij współpracę jako Trener Współpracujący. Nie masz obowiązku  tworzenia własnych kursów i szkoleń online, jednak masz możliwość sprzedaży i dystrybucji kursów i szkoleń znajdujących się w bazie Akademii Rozwoju.

 

Trener Zarządzający

Jesteś Trenerem, Coachem, Doradcą, Nauczycielem, Specjalistą? Tworzysz lub myślisz o tym, aby rozpocząć, budować swój portfel kursów i szkoleń online? Zostań Trenerem Zarządzającym w Akademii Rozwoju.

Zyskaj dostęp do narzędzi i platformy, wraz ze wsparciem technicznym i merytorycznym. Generuj i zarządzaj swoim koszykiem szkoleń i kursów. Twórz, sprzedawaj i zarabiaj, wykorzystując przy tym wiedzę i doświadczenie innych. Współpracuj z jednym lub kilkoma Partnerami Zarządzającymi, aby tworzyć jeszcze lepsze treści i docierać do szerszego grona klientów,

 

Partner Zarządzający

Szkolisz, uczysz, dzielisz się wiedzą i doświadczeniem? Nie ważne czy jesteś dużą instytucją szkoleniową, czy małą firmą edukacyjno – doradczą, Nie potrzebujesz inwestować w drogie i niepewne narzędzia, otrzymasz od nas wszystko, co jest niezbędne, aby rozpocząć nowy kierunek działań twojej firmy. Zyskujesz wszystko w jednym miejscu.

Zyskujesz również możliwość angażowania nowych trenerów i budowania zespołu, wspierając ich w procesie tworzenia i dystrybucji ich wartości. Rozbudowuj swoje portfolio kursów i szkoleń o fachową wiedzę innych  ekspertów.

 

Więcej na Akademia Rozwoju